Hypoteční poradce
Lukáš Štork

Půjčit si můžete i hotově

Půjčit si můžete i hotově

V dnešní době, kdy všechno funguje přes internet, se většinou půjčky vyřizují i vyplácejí bezhotovostně na váš bankovní účet. Jenže co když potřebujete peníze na ruku?

Důvodů, proč potřebujete půjčku dostat hotově, může být více. Například nemáte svůj vlastní bankovní účet a nebo ho máte obstavený, to znamená, že jste v exekuci a všechno, co vám přijde na účet, propadne ve prospěch vašich věřitelů a exekutora. Další skupinou lidí jsou senioři, kteří preferují hotovostní transakce, protože třeba nemají internetové bankovnictví a chtějí mít o svých financích přehled. Většina společností se však v dnešní době orientuje na bezhotovostní půjčky, ale i přesto se najde několik z nich, které vám peníze vyplatí přímo.

Před sjednáním samotné půjčky věnujte dostatek času výběru vhodné společnosti, obloukem se vyhněte pofidérním lidem, kteří nejednají pod značkou žádné dohledatelné firmy a jejich půjčky se podobají spíše lichvářství. Dejte raději na známější jména a známé firmy.

Svěřit se můžete například společnosti Provident, která nabízí půjčky bez doložení příjmů a bez ručitele či zástavy. Půjčit si můžete až 80 tisíc korun. Pokud zvolíte hotovostní půjčku, počítejte s tím, že budete mít méně výhodné podmínky, než je tomu u bezhotovostních transakcí. Zajímavé rovněž je, že pokud si půjčíte hotovost, v hotovosti i splácíte. A to do rukou zástupce firmy. Podobné je to i u společnosti Ferratum Bank, od které vám sjednaná půjčka přijde do čtyř dnů od vyřízení poštovní poukázkou. Je tak nasnadě, že u hotovostní půjčky musíte počítat s delší dobou potřebnou k vyřízení.

Na výběr máte i řadu dalších společností, zmiňme například Credit Portal, XS půjčku nebo Smart půjčku. Zajímavé je, že u některých těchto půjček si lze peníze vyzvednout v trafikách nebo na čerpacích stanicích, u jiných vám je přiveze obchodní zástupce.

Lukáš Štork
Sociální síť

Lukáš Štork

Hypoteční poradce at OSVČ
Zajišťuji na klíč financování rodinných domů, bytových jednotek, pozemků, refinancování úvěrů, konsolidaci půjček, spotřebitelské úvěry. Rád o tom píšu zde na webu a někdy i na finance-aktualne a finance-hypoteky. Pokud se chcete o mně dozvědět více, podívejte se na mé soukromé weby lukasstork.cz, lukas-stork.cz.
Lukáš Štork
Sociální síť

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *