Hypoteční poradce
Lukáš Štork

S čím vám může pomoci hypoteční makléř Lukáš Štork?

S čím vám může pomoci hypoteční makléř Lukáš Štork?

Trh s hypotečními úvěry může být pro laika zcela nepřehledným polem, v němž jen těžko hledá ten nejvýhodnější a nejlepší produkt. Proto je vždy lepší o radu požádat odborníka. Například hypotečního makléře.

Konečně jste si vybrali z množství nemovitostí tu, která je vaše vysněná. Ten nejsložitější krok máte za sebou, teď však zbývá zajistit financování, které bude pro vás nejvýhodnější a pro daný účel nejlepší. Jestliže si nejste zcela jist, zda takový krok sami zvládnete, můžete si sehnat finančního poradce či hypotečního makléře. V případě, že obchod dojednáváte skrze realitní kancelář, většinou vám takovéto služby sami nabídnou.

Hypoteční makléř vám pomůže hned v několika bodech. Jednak pro vás vybere tu nejadekvátnější variantu úvěru napříč jednotlivými nabídkami, které u nás na trhu jsou a poradí, který způsob financování nejlepší. Tedy zda zvolit hypoteční úvěr nebo spíše úvěr ze stavebního spoření atd. Navíc vám připraví veškeré potřebné dokumenty, které budete pro hladkou koupi nemovitosti potřebovat. Nemusíte se tak bát, že něco opomenete. V některých případech za vás vyřídí i nepříjemné obcházení úřadů, jako je například katastrální úřad. Dále pohlídá celý proces schvalování žádosti o hypoteční úvěr v bance a zajistí hladký průběh až do závěrečného převedení prostředků na účet prodávajícího.

Nemusíte se obávat, že by byl hypoteční makléř neobjektivní a nebo se snažil preferovat jen určitou bankovní instituci. Tito lidé bývají nezávislí a pracují pro více bank. Navíc vás tato nadstandartní péče nemusí nic stát, protože v momentě, kdy dojde k uzavření hypotečního úvěru a vše proběhne tak, jak má, dostane od banky makléř určitou provizi. Je však lépe volit osvědčené makléře či poradce, nejlépe na doporučení známých, kteří mají dobré zkušenosti. Někteří lidé totiž v této pozici mohou spatřovat snadný výdělek, aniž by rozuměli finančnímu odvětví.

Lukáš Štork
Sociální síť

Lukáš Štork

Hypoteční poradce at OSVČ
Zajišťuji na klíč financování rodinných domů, bytových jednotek, pozemků, refinancování úvěrů, konsolidaci půjček, spotřebitelské úvěry. Rád o tom píšu zde na webu a někdy i na finance-aktualne a finance-hypoteky. Pokud se chcete o mně dozvědět více, podívejte se na mé soukromé weby lukasstork.cz, lukas-stork.cz.
Lukáš Štork
Sociální síť

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *